مدیر عامل بانک ملی ایران در مراسم یادبود درگذشتگان کرونا و شهدای مدافع اقتصاد در این بانک گفت: گریزی از مقدرات الهی نیست و با قلبی آکنده از غم و اندوه در گذشت جمعی از همکارانمان را به خانواده بزرگ بانک ملی ایران و بازماندگان آنها تسلیت می گوییم.

 به گزارش اقتصادی برتر به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، محمدرضا حسین زاده در این مراسم که با حضور تنی چند از اعضای هیات مدیره، مدیران امور، روسای ادارات و جمعی از همکاران ادارات مرکزی برگزار شد، افزود: تعداد زیادی از همکاران در گذشته ما در سنین جوانی و تعدادی در سنین میانسالی بودند و همه برای خود آمال و آرزوهایی داشتند اما این ویروس موجب شد تا آنها را از دست بدهیم.

وی تصریح کرد: ما در بانک ملی ایران همچنان سفت و سخت پروتکل های بهداشتی را برای محافظت از همکاران رعایت می کنیم و مراقبت های لازم نیز از طریق بیمارستان بانک و بخش درمان اداره کل رفاه صورت می گیرد.

حسین زاده بیان کرد: مرحوم میر محمود موسوی ریاست اداره کل استراتژیک بانک، یکی از بهترین همکاران و مدیران ما بود که پس از درگذشت ایشان و همسر گرامی شان در اثر کرونا، تنها ذکر خیر ایشان را در محافل می شنویم و برای بازماندگان و همکارانش در اداره استراتژیک آرزوی صبر جمیل داریم.

مدیر عامل بانک ملی ایران در پایان از تمامی همکاران خواست تا حد امکان جلسات کاری را به صورت غیرحضوری برگزار کرده و در خارج از بانک هم بیشتر پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.