بیست‌و‌هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه با موضوع «نقش صنعت بیمه در رونق اقتصادی با محوریت تحول دیجیتال» ۱۳ تا ۱۷ آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد

 به گزارش اقتصادی برتر به نقل از روابط عمومی پژوهشکده بیمه، بیست‌و‌هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه حول شش محور اصلی شامل «تحول دیجیتال صنعت بیمه؛ فرصت‌ها، چالش‌ها، استراتژی‌ها و پیامدهای آن در رونق اقتصادی»، «تحول دیجیتال صنعت بیمه و تحول در نظارت و قوانین و مقررات بیمه‌ای»، «تحول دیجیتال صنعت بیمه و تغییرات فضای کسب‌و‌کار و پیامدهای آن در رونق اقتصادی»، «تحول دیجیتال صنعت بیمه و تحول در فرایندهای بیمه‌گری و نقش آن در رونق اقتصادی»، «مدیریت ریسک و مدیریت پیشگیرانه خسارت با استفاده از فناوری‌های نوین و پیامدهای آن در رونق اقتصادی»، «تحول دیجیتال صنعت بیمه و محصولات جدید بیمه‌ای و پیامدهای آن در توسعه بیمه و رونق اقتصادی» آذرماه سال جاری برگزار می‌گردد.
علاقه‌مندان به مشارکت علمی در همایش تا ۱۰ آبان ۱۴۰۰ فرصت دارند تا مقالات خود را  پیرامون محورهای همایش ارسال نمایند. نحوه بارگذاری مقالات در سایت همایش نیز به زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاهده الگوی مقالات و اطلاع از محورهای فرعی همایش به سایت همایش به نشانی https://seminar.irc.ac.ir فرمایید.