تاریخ انتشار : یکشنبه 22 اسفند 1400 - 17:34
کد خبر : 19953

جزئیات اولین مزایده الکترونیکی سازمان اموال تملیکی در سال ۱۴۰۱ منتشر شد

جزئیات اولین مزایده الکترونیکی سازمان اموال تملیکی در سال ۱۴۰۱ منتشر شد

مزایده فوق‌العاده اموال منقول این سازمان به شماره ۵۶۲، به صورت اینترنتی و از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت استان هرمزگان در فروردین ماه سال ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

به گزارش اقتصادی برتر به نقل از روابط عمومی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، کالاهای مطرح در این مزایده، مختص به استان هرمزگان بوده و در انبارهای اموال تملیکی این استان نگهداری می‌شود.
 
طبق این گزارش، ساعت ۸ صبح روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ اطلاعات این آگهی در سایت سازمان و سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به نشانی eauc.setadiran.ir منتشر می‌شود و آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت، ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ خواهد بود.

قیمت پیشنهادی متقاضیان می‌بایست بالاتر از قیمت پایه کارشناسی باشد.
 
بر این اساس بسته پیشنهادات نیز ساعت ۱۰ روز دو‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ در محل سازمان مرکزی، رمزگشایی و در همان روز نیز برندگان مزایده اعلام می‌شوند؛ حضور متقاضیان در جلسه رمزگشایی پیشنهادات بلامانع است.
 
ضمناً از آنجائیکه مزایده بصورت اینترنتی می‌باشد رعایت موارد ذیل الزامیست:
۱- شرکت کنندگان در مزایده می بایست جهت ثبت نام و دریافت گواهی امضاء الکترونیک (توکن) به دفاتر ثبت اسناد رسمی در سراسر کشور مراجعه نمایند.
۲- برگزاری مزایده صرفا از طریق سامانه مـزایده الکترونیک دولت به آدرس فوق بوده و ارائـه پیشنهاد قیمت نیز از ایـن طـریق صورت می‌پذیرد، لذا تمامی شرکت کنندگان در مزایده می‌توانند از تاریخ فوق الذکر به نشانی eauc.setadiran.ir مراجعه و با استفاده از امضاء الکترونیک، نسبت به ثبت پیشنهاد اقدام نمایند.
۳- ثبت پشنهاد قیمت در سامانه مذکور حداکثر تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ امکان پذیر است.
۴- داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی به همراه شماره حساب قابل استفاده از طریق اینترنت جهت متقاضیان شرکت در مزایده الزامی است.
۵-  اطلاعات ریز اقلام ارائه شده در مزایده به آدرس اینترنتی فوق قابل رویت برای متقاضیان محترم است.
۶- بازدید از کالاهای مطرح شده، در تمامی ایام هفته از ساعت ۸ الی ۱۴ امکانپذیر خواهد بود.
۷-  پیشنهاد می‌گردد باتوجه به تنوع کالاهای مطرح در مزایده، قبل از ارائه پیشنهاد از کالای مورد نظر بازدید بعمل آید.
۸- پیشنهادهای ثبت شده در سامانه مزایده الکترونیک رأس ساعت ۱۰ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ در محل سازمان مرکزی، رمزگشایی و در همان روز نیز برندگان مزایده اعلام می شود.
۹- شرکت کنندگان در مزایده در صورت ثبت پیشنهاد و درخواست انصراف، می توانند صرفا گزینه انصراف در سیستم را تا ساعت ۱۴ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ انتخاب و ثبت نمایند.
لازم به توضیح است اعلام انصراف بصورت سیستمی بوده و بدون مراجعه به ادارات استان، با انتخاب گزینه انصراف، ثبت درخواست انصراف امکان پذیرمی‌باشد.
۱۰- متقـاضیان محترم می توانند جـهت دریـافت اطلاعات بیشتر به منـظور شرکت در مزایده الکترونیک و رویت شماره تلفن و آدرس مدیریتهای استانی به نشانی  www.tamliki.ir مراجعه نمایند.
متقاضیان محترم در صورت تمایل به ارائه انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت می توانند با سیستم ارتباط گویای سازمان به شماره تلفن ۲۷۶۵۲۱۹۸-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.
 

سامانه مزایده الکترونیک دولت
آدرس و تلفن تماس مدیریت های اموال تملیکی سراسر کشور

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.