تاریخ انتشار : چهارشنبه 4 اسفند 1400 - 13:12
کد خبر : 19114

دعوت مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت پاکسان (سهامی عام)

دعوت مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت پاکسان (سهامی عام)

آگهی دعوت مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت پاکسان (سهامی عام)

به شماره ثبت ۸۴۹۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۳۶۴۹۸۸

بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم شرکت پاکسان (سهامی عام) یا نمایند‌گان قانونی ایشان دعوت بعمل می‌آید در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت رأس ساعت ۸ صبح روز شنبه مورخ ۱۴/۱۲/۱۴۰۰ در محل پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران  واقع در تهران – کیلومتر پانزده اتوبان کرج بلوار پژوهش – پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران سالن مشاهیر حضور به هم رسانند.

باتوجه به شیوع ویروس کرونا و ابلاغیه‌های شماره ۴۴۰/۰۷۰/ب/۰۰ مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ و ۱۲۱/۱۶۶۵۴۷ مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ و ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ سازمان محترم بورس و اوراق بهادار مبنی بر نحوه برگزاری مجمع عمومی شرکت‌ها با رعایت دستورالعمل‌های مربوط به برگزاری اجتماعات (رعایت فاصله گذاری، استفاده از ماسک، انجام واکسیناسیون و … استفاده حداکثری از برگزاری جلسات غیر حضوری) به استحضار کلیه سهامداران محترم، وکلا و نمایندگان قانونی آن ها می رساند که شرکت در مجمع عمومی عادی سالیانه صرفا با رعایت شیوه نامه ابلاغ شده امکان پذیر می باشد، لذا آن دسته از سهامداران محترمی که امکان حضور در مجمع را ندارند می‌توانند بصورت آنلاین در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ از طریق تارنمای https://www.aparat.com/paxanco در مجمع حاضر شوند. شایان ذکر است سهامدارانی که مایل به شرکت در جلسه مجمع بصورت حضوری می‌باشند، برگ ورود به جلسه اعم از حقیقی و حقوقی در محل مجمع از ساعت ۷:۳۰ صبح همان روز صادر خواهد شد.

به همراه داشتن اصل کارت ملی برای دریافت برگ ورود به جلسه مجمع برای سهامداران حقیقی و برای نمایندگان سهامداران حقوقی، ارسال معرفی نامه حداقل دو روز کاری قبل در سربرگ شرکت با امضاء اشخاص دارنده امضاء مجاز و ممهور به مهر شرکت الزامی است.

بدلیل شرایط کرونا از توزیع هرگونه پذیرایی و اقلام تبلیغاتی معذوریم.

دستور جلسه:

  1. استماع گزارش هیأت مدیره، گزارش حسابرس و بازرس قانونی در مورد عملکرد سال مالی منتهی به ۳۰/۰۹/۱۴۰۰ و اتخاذ تصمیم درخصوص آن.
  2. بررسی و تصویب صورت‌های مالی شامل صورت سود و زیان، صورت وضعیت مالی و اتخاذ تصمیم نسبت به تقسیم سود سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۰۹/۳۰
  3. انتخاب بازرس قانونی و حسابرس برای سال مالی منتهی به ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ و تعیین حق‌الزحمه ایشان.
  4. تعیین پاداش هیأت مدیره و حق حضور در جلسات اعضای غیرموظف هیأت مدیره و حق‌الزحمه اعضای کمیته‌های تخصصی شامل (کمیته حسابرسی و …)
  5. تعیین روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت.
  6. سایر مواردی که اتخاذ تصمیم درخصوص آنها در صلاحیت مجمع عمومی عادی می‌باشد.

با احترام

هیأت مدیره شرکت پاکسان (سهامی عام)

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.