تهران-ایرنا-فراکسیون نمایندگان شمال کشور با اعلام حمایت از علی اکبر محرابیان اعلام کرد: وزیر پیشنهادی نیرو برای دولت سیزدهم توانمندی و تسلط لازم را برای حضور و مدیریت در وزارت نیرو را دارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، فراکسیون نمایندگان شمال کشور (متشکل از نمایندگان استان‌های گلستان، گیلان و مازندران) صبح دوشنبه با علی اکبر محرابیان گزینه پیشنهادی وزارت نیرو درباره مسایل و مشکلات حوزه آب و برق استان‌های شمالی به شگل تخصصی جلسه برگزار کردند.

آنها از وزیر پیشنهادی نیرو خواستند که در صورت اخذ رای اعتماد نسبت به چالش‌های که در این حوزه در استان‌های شمالی وجود دارد با فوریت اقدام کند.

در ادامه نمایندگان استان‌های گلستان، گیلان و مازندران عنوان کردند که استان‌های شمالی ظرفیت های زیادی دارد که متاسفانه در این سال‌ها مورد غفلت واقع شده است.

فراکسیون نمایندگان شمال کشور با اعلام حمایت از وزیر پیشنهادی نیرو تاکید کردند که کارنامه کاری محرابیان در سال‌های گذشته شفاف و روشن است و بررسی آنها نشان می‌دهد گزینه پیشنهادی وزارت نیرو،  فردی توانمند و مسلط به امور صنعتی است، از همین رو می‌تواند در وزارت نیرو منشا خیر شود.