شرکت بیمه دانا امسال با حمایت مالی از تیم نفت مسجد سلیمان جان تازه‌ای به این تیم خوزستانی بخشیده است.

 به گزارش اقتصادی برتر به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، این شرکت بیمه‌ای امسال با هدف تقویت و افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور و حضور موثرتر در حوزه مسئولیت‌های ورزشی، طی قراردادی که با باشگاه نفت مسجدسلیمان منعقد کرد، با حمایت مالی از این تیم خوزستانی، می‌کوشد سهم موثری در شناسایی استعدادها و پتانسیل‌های ورزشی خطه جنوب کشورمان ایفا کند تا از این طریق هم نقشی در رشد ضریب نفوذ بیمه داشته باشد و هم با بهره‌گیری از تبلیغات انجام شده بر روی پیراهن بازیکنان نفت مسجدسلیمان، ضمن تقویت برندسازی، در افزایش آگاهی و بینش مخاطبان نسبت به خدمات بیمه‌ای این شرکت گام ارزنده‌ای بردارد.

 در قراردادی که پیش از این، بین مدیران عامل بیمه دانا و باشگاه نفت مسجدسلیمان منعقدشد، مقرر گردید بر روی لباس بازیکنان این تیم نام و آرم شرکت بیمه دانا و بر پشت لباس‌های آنان نیز طرح معروف و سراسری «مهردانا» چاپ شود.

 در ۱۲ هفته‌ای که از آغاز مسابقات فوتبال لیگ برتر کشور گذشته است، تیم نفت مسجدسلیمان کارنامه قابل قبولی از خود ارائه کرده، به گونه‌ای که در بازی‌های این فصل، مقابل تیم‌های صاحب نام، موفقیت‌های قابل توجهی کسب کرده است.

 در حال حاضر این تیم با ۱۲ بازی انجام شده، ۴ برد، ۴ باخت، و۴ مساوی به دست آورده و با کسب ۱۶ امتیاز، در رده ششم جدول لیگ جا خوش کرده است.

 نفت مسجد سلیمان روز جمعه این هفته در ورزشگاه خانگی خود بازی حساسی مقابل تیم بزرگ و مدعی استقلال خواهد داشت که در صورت پیروزی یا کسب تساوی، جایگاه خود را در جدول لیگ برتر کشور تثبیت خواهد کرد.