دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در پیامی انتصاب دکتر خاندوزی به سمت وزیر امور اقتصادی و دارایی را تبریک گفتند.

به گزارش اقتصادی برتر به نقل از روابط عمومی بانک مهر ایران، متن پیام به این شرح است:

جناب آقای دکتر خاندوزی با سلام و تحیات الهی، انتصاب شایسته جنابعالی به سمت وزیر امور اقتصادی و دارایی و اخذ رای اعتماد قاطبه نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی را که دلالت بر توانمندی‌ها و قابلیت‌های آن برادر عزیز برای نقش آفرینی‌های موفق در این سنگر خطیر و راهبردی دارد، را تبریک عرض می‌نماییم.

بی شک تجارب ارزنده و متمادی حضرتعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پشتوانه مطمئن و راهگشایی است که می‌تواند موجب حرکت پرشتاب وزارت امور اقتصاد و دارایی در مسیر اعتلای همه جانبه کشور را رقم زند.

بانک قرض الحسنه مهر ایران با بهره مندی از همه ظرفیت های خود برای تحقق اهداف اقتصادی کشور و دولت محترم آمادگی داشته و در راستای بهبود فضای کسب و کار، ارتقای معیشت عامه مردم و توسعه فرهنگ قرض الحسنه، گام های اساسی برخواهد داشت.

دوام توفیق جنابعالی تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) و تبعیت از منویات و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را از ذات اقدس کبریایی مسئلت داریم.