دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ همه‌ی رزمندگان اسلام و میهن، بیست و ششم مردادماه سالروز بازگشت غرور آفرین رزمندگان اسلام را به پیشگاه ملت شریف ایران، خانواده معظم ایثارگران و آزادگان، همکاران، سهامداران و مشتریان عزیز پست‌بانک‌ایران تبریک عرض نموده و پیامی به همین مناسبت صادر کرد.

متن پیام تبریک دکتر شیری بدین شرح است: 

بیست و ششم مردادماه در تقویم هشت ساله دفاع مقدس کشور عزیزمان ایران، یادآور برگی زرین از کتاب ایثار و آزادگی است. فرازی به یادماندنی از فداکاری و پایمردی رزمندگان رشید و فرزندان برومند این مرز و بوم که در کارزار نبرد نابرابر و دفاع تمام عیار پای ارزش‌ها و کیان کشور ایستادند و با سربلندی و سرفرازی پس از سالها اسارت در چنگال دشمن بعثی و دوری از وطن، پیروزمندانه به مام میهن بازگشتند.
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ همه‌ی رزمندگان اسلام و میهن، بیست و ششم مردادماه سالروز بازگشت غرور آفرین رزمندگان اسلام را به پیشگاه ملت شریف ایران، خانواده معظم ایثارگران و آزادگان، همکاران، سهامداران و مشتریان عزیز پست‌بانک‌ایران تبریک عرض کرده و از بارگاه حضرت باریتعالی پیروزی و سعادت همگان را خواستاریم.اخبار