تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۴
کد خبر : 606

سرعت بالای انجام عملیات تامین مالی طرح نهضت ملی در بانک مسکن

سرعت بالای انجام عملیات تامین مالی طرح نهضت ملی در بانک مسکن

سرپرست بانک مسکن با بیان اینکه روند انعقاد قراردادهای طرح نهضت ملی مسکن در این بانک با سرعت بالایی انجام می‌شود گفت: بانک مسکن تاکنون ذیل قانون جهش تولید مسکن در مجموع از محل آورده متقاضیان و منابع خود بیش از ۴۵ هزار میلیارد تومان پرداخت کرده است. دکتر علی عسکری سرپرست بانک مسکن در

سرعت بالای انجام عملیات تامین مالی طرح نهضت ملی در بانک مسکن/ پرداخت ۷۱ درصد از تعهدات مالی بانک مسکن در طرح نهضت ملی طی کمتر از یک سال
سرپرست بانک مسکن با بیان اینکه روند انعقاد قراردادهای طرح نهضت ملی مسکن در این بانک با سرعت بالایی انجام می‌شود گفت: بانک مسکن تاکنون ذیل قانون جهش تولید مسکن در مجموع از محل آورده متقاضیان و منابع خود بیش از ۴۵ هزار میلیارد تومان پرداخت کرده است.

دکتر علی عسکری سرپرست بانک مسکن در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا با بیان اینکه روند انجام عملیات اجرای طرح نهضت ملی مسکن در این بانک با سرعت مطلوبی در حال طی شدن است، گفت: طی مدت ۲۰ روز قرارداد بخش خودمالکی طرح نهضت ملی مسکن از ۶۴ هزار به ۶۶ هزار قرارداد رسیده است که این خود نشان دهنده آن است که انعقاد قرارداد و عملیات اجرای تامین مالی طرح نهضت ملی مسکن در این بانک با سرعت بالایی در حال انجام است.

وی افزود: طی مدت ۲۰ روز قرارداد ۲ هزار واحد مسکونی در بخش خودمالکی توسط بانک مسکن منعقد شده است که نشان می‌دهد هر ۱۰ روز که شامل روزهای کاری و غیرکاری می‌شود، قرارداد یک هزار واحد مسکونی در این بخش در بانک منعقد می‌شود که به معنای افزایش ۱۰۰ درصدی انعقاد قرارداد در بانک مسکن تنها در بخش خودمالکی است.

سرپرست بانک مسکن اضافه کرد: تاکنون کار قرارداد ۶۶ هزار و ۱۲۸ واحد مسکونی در بخش خودمالکی در بانک مسکن انجام شده که بیش از ۲۲ هزار میلیارد تومان برای بانک تعهد مالی ایجاد کرده که از این میزان ۱۳هزار و ۱۸۳ میلیارد تومان به انبوه سازان پرداخت شده است.

دکتر عسکری با اشاره به رقم اعطایی بانک مسکن در تامین مالی طرح نهضت ملی مسکن گفت: بانک مسکن در مجموع از محل آورده متقاضیان و منابع خود بیش از ۴۵ هزار میلیارد تومان پرداخت کرده که با توجه به انعقاد قرارداد ۲۰۰ هزار و ۲۶۱ واحد مسکونی به مبلغ ۶۸ هزار میلیارد تومان، این بانک ۷۱ درصد از تعهدات مالی قراردادهایی که در سال اول اجرای طرح نهضت ملی مسکن منعقد کرده را پرداخت کرده است.

وی افزود: بانک مسکن به عنوان یک بانک توسعه‌ای تخصصی تلاش دارد ضمن تامین مالی طرح جهش تولید مسکن با سیاست‌های تسهیلاتی خود زمینه تشویق انبوه‌سازان مسکن برای استفاده از فناوری‌های نوین و صنعتی‌سازی حوزه مسکن را فراهم کند که در این راستا به انبوه سازانی که از فناوری‌های نوین و دانش بنیان در این حیطه استفاده می‌کنند تسهیلات متفاوتی نسبت به انبوه سازان عادی در نظر گرفته شده است.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.